10.3.2016, 8:16
Nedá mi to, abych se nepodělil o zkušenosti ze svého nákupu (možná budou někomu také užitečné).
Jak jsem již psal na jiném místě s koncem 1.edice Carcassonnu jsem si chtěl udělat radost a pořítit si Velkou krabici. Bohužel jsem zaváhal a BigBox 5 je u nás a i v Polsku na e-shopech vyprodán. Na cundco.de jsem ale objevil BigBox 4 a šel do něj. Na tomto fóru jsem nováčkem, a tak jsem nestihl vaši poslední hromadnou objednávku. Já objednával 26.2. (+ hrady, šerifa a prázdné). A poté již sledoval stránky německé DHL.
Nyní ta zkušenost. Když se 8.3. na německé DHL objevilo, že je zásilka v doručovacím voze, zpozorněl jsem, ale ono i 9.3 v poledne - NIC. Naštěstí přes české DHL jsem zjistil, že balík doručuje PPL a tam, že to od 8.3. leží na PPL ParcelShopu a po dalším telefonátu mi sdělili i na jakém. Přestože na balíku je uvedeno i mé telefonní číslo, nikdo se neobtěžoval mne informovat, kam balík pro mne odložil (a asi by tam i dlouho ležel). Na uvedenou adresu by mi ho (u nás v Plzni) nedoručili.
Takže nyní jsem i já hrdý vlastník Velké krabice a moc jí to doma sluší. A toho místa uvnitř...
(Na webu jsem objevil vlastní Kolo osudu, tak už to jen doma dovyrobit + karty krajiny a doženu i ten BigBox 5
)
Jak jsem již psal na jiném místě s koncem 1.edice Carcassonnu jsem si chtěl udělat radost a pořítit si Velkou krabici. Bohužel jsem zaváhal a BigBox 5 je u nás a i v Polsku na e-shopech vyprodán. Na cundco.de jsem ale objevil BigBox 4 a šel do něj. Na tomto fóru jsem nováčkem, a tak jsem nestihl vaši poslední hromadnou objednávku. Já objednával 26.2. (+ hrady, šerifa a prázdné). A poté již sledoval stránky německé DHL.
Nyní ta zkušenost. Když se 8.3. na německé DHL objevilo, že je zásilka v doručovacím voze, zpozorněl jsem, ale ono i 9.3 v poledne - NIC. Naštěstí přes české DHL jsem zjistil, že balík doručuje PPL a tam, že to od 8.3. leží na PPL ParcelShopu a po dalším telefonátu mi sdělili i na jakém. Přestože na balíku je uvedeno i mé telefonní číslo, nikdo se neobtěžoval mne informovat, kam balík pro mne odložil (a asi by tam i dlouho ležel). Na uvedenou adresu by mi ho (u nás v Plzni) nedoručili.
Takže nyní jsem i já hrdý vlastník Velké krabice a moc jí to doma sluší. A toho místa uvnitř...

(Na webu jsem objevil vlastní Kolo osudu, tak už to jen doma dovyrobit + karty krajiny a doženu i ten BigBox 5
)

![[-]](https://www.carcassonneforum.cz/images/collapse.png)
![[Obrázek: 3rSVIAw.png]](https://i.imgur.com/3rSVIAw.png)