7.3.2016, 14:52
stovka za jednu kartu V1.0 je dost :D
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x
|
... Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků] |
|
7.3.2016, 14:52
stovka za jednu kartu V1.0 je dost :D
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
8.3.2016, 0:07
Tak aby jste nerekli.....nebudu trhat partu. I jeden vytisk pro mne prosim
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
8.3.2016, 12:47
(8.3.2016, 0:27)Eldenroot Napsal(a):(7.3.2016, 23:30)Miroslav Váša Napsal(a): No, já se asi taky přídám....ale mojí manažerce nikdo neřeknete, kolik stojí taková jedna karta, jo!? Nastesti do tohohle si kecat nenecham....ale uz musim jit vynest kos
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
|
|
|
| Pravděpodobně související témata… | |||||
| Téma | Autor | Odpovědi | Shlédnuto | Poslední příspěvek | |
| Nové vydanie Lovci a zberači ako aj nové logo HiG | Bumsakalaka | 10 | 1 615 |
1.10.2020, 14:18 Poslední příspěvek: Chmura |
|
| SPIEL 2020 Nakoniec bude - ale len online - SPIEL.digital | Bumsakalaka | 0 | 393 |
21.5.2020, 22:00 Poslední příspěvek: Bumsakalaka |
|
| Veletrh SPIEL DOCH! in Duisburg 2020 | Chmura | 6 | 1 377 |
29.3.2020, 16:56 Poslední příspěvek: Chmura |
|
| Čtyři nové mapy pro Carcassonne a nové rozšíření (Nová edice) | Chmura | 16 | 3 006 |
22.1.2020, 23:41 Poslední příspěvek: Chmura |
|